Transport

Wychodzimy do Państwa z ofertą usług transportu pojazdów ( zarówno importu jak i eksportu ) na terenie całej Unii Europejskiej. Kraje, w których działamy przede wszystkim to transport z Niemiec, Belgi czy Holandii.
Posiadana przez nas flota pozwala na zabranie nie tylko samochodów osobowych ( jednorazowo nawet do 12 sztuk ) jak również busów, przyczep campingowych czy pojazdów specjalnych.

Nasi pracownicy to zaufani kierowcy z wieloletnim doświadczeniem. Posiadamy licencję transportową, ubezpieczenie OC przewoźnika, samochody wyposażone w rejestrator czasu pracy ( tachograf ) oraz sprzęt umożliwiający bezpieczne i szybkie załadowanie praktycznie każdego pojazdu. W związku z czym, gwarantujemy wraz z każdą realizacją, rygorystyczne przestrzeganie norm czasu pracy naszych kierowców, bezpieczeństwo oraz najwyższą jakość naszych usług.

Pomoc drogowa UE

Ponadto zapewniamy także możliwość pomocy drogowej na terenie naszego kraju jak i Unii Europejskiej – czyli importu samochodów, które uległy awarii czy kolizji, do wybranego przez Państwa miejsca. Poza bezpiecznym transportem Państwa samochodu jesteśmy w stanie zaoferować również pomoc prawną w zakresie likwidacji szkód komunikacyjnych. Co znaczy, że jesteśmy w stanie otoczyć Państwa pomocą począwszy od transportu Państwa samochodu w miejsce docelowe kończąc na uzyskaniu należytego odszkodowania za kolizję.

 

Oferujemy :
-dokładne określenie czasu realizacji usługi
-ubezpieczenie transportowanego pojazdu
-stały kontakt w trakcie transportu
-w razie potrzeby komunikacja w języku angielskim
-elastyczność czasu dostawy